Skip to content

Kaasamisturundus – protsess kindla valemiga

märts 16, 2010

Sotsiaalmeedias osalemine ja ennekõike piisava kaasajaskonna leidmine on viimase aja turundusteemade seas trend number 1. Kui sa ei suuda üles lugeda oma friend, fänne, membereid või oma petitsioonile antud allkirju, ei ole sind olemas. Punkt.

Ühte ja ühest retsepti ei ole olemas. Mõni asi lihtsalt juhtub, levib kulutulena ilma näiva põhjuseta ja teine, ehkki tehtud by the book ja kõiki häid tavasid ja imetrikke järgides, kiratseb.

Mul ei ole reaalset kogemust edukast sotsiaalturundamisest (hea asi promob end ise, sitast sepikut pole aga tegema sattunud) ja nõu ma sestap andma ei kipugi. Küll aga on hulk kogenumaid ja targemaid oma mõtteid teistega jagada tihanud.

Lisaks “tee seda, mitte toda” blogikannetele on aga juutuubis üks suisa suurepärane video, mis kaasamisprotsessi baasvalemi algosakesteks lahti lööb ja – hoolimata suunurka kippuvast naeratusest – tegelikult üdini praktiline on. Kui sa protsessi ei mõista, ei ole ka vahet, “kas” ja “kuidas” teha…

Niisiis, kuidas toimub kaasamisprotsess?! Tantsiva mehe näite varal praktiline kiirkursus:

Advertisements
3 kommentaari leave one →
  1. oktoober 9, 2010 1:02 p.l.

    Veebilehtede optimeerimine otsingumootorites on tegevuste kombinatsioon, mille eesmärgiks on veebilehe positsiooni tõstmine otsingumootorites ning lehe kuvamine otsingutulemuste esirinnas. Mida kõrgem on veebilehe positsioon otsingutulemuste seas seda rohkem külastajaid tuleb otsingumootorite vahendusel. Ja mitte lihtsalt külastajaid, vaid potentsiaalseid kliente, kes otsivad internetist neidsamu märksõnu, mida Teie kasutate oma veebilehe optimeerimisel.

  2. september 13, 2012 9:53 e.l.

    Well I’m going to have to read up some more but this was a pretty good spring board.

  3. detsember 31, 2012 11:39 p.l.

    An impressive share! I’ve just forwarded this onto a coworker who had been conducting a little research on this. And he in fact ordered me lunch simply because I found it for him… lol. So let me reword this…. Thanks for the meal!! But yeah, thanks for spending time to discuss this topic here on your internet site.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: